.

.

Кристална уметничка галерија кристална уметност гроздобер црвен велосипед црно -бело завиткано платно фото печатење

Кристална уметничка галерија кристална уметност гроздобер црвен велосипед црно -бело завиткано платно фото печатење

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

На непотребна локација што сакаме да ви оставиме да замислиме, овој гроздобер, цреша-црвен велосипед стои во преден план на улицата со калдрма; Кредитирање на текстурата на целокупната слика, сенка, светлина и состав. Плус, треперењето на уличните светла нуди убаво чувство на флешбул на печатењето на фотографиите, давајќи му чувство дека папараците може да бидат зад аголот за да искористат брз удар. Направено со супериорна технологија за печатење, добивате високо квалитетни отпечатоци од платно со исклучителни детали по прифатлива цена. Ова прекрасно печатење на платно мери 24 ”x 9” и е завиткано околу силна рамка од дрво, што го прави подготвен да виси. Затоа, не грижете се за цената или непријатноста на кадрирање, печатењето на завиткано платно не бара никакво склопување; Сè што ви треба е чекан и нокти. Без разлика дали го користите за да ги украсите просторијата за гости, спалната соба или да го направите во центарот на вашата живеење или трпезаријата, не правете грешка, ова смело и прекрасно печатење на фото платно сигурно ќе се сврти со главите. Облекајте го вашиот домашен декор со смели, брилијантни и зачудувачки отпечатоци од платно од галерија со кристална уметност без да направите заб во вашиот паричник. Што не треба да се сака за тоа! Прекрасно црно-бело печатење со фотографии со манипулација со слики . смела и убава wallидна уметност романтично и рустикално чувство . прифатлива и висококвалитетна wallидна декор . завиткано платно печати околу рамка од дрво . лесна . мерки 24 ”x 9”. Доаѓа подготвен да виси.

За стоката

Слична стока во категоријата