.

.

Xewsqmlo Лцд Електронско Дигитално Движење Бројач

Xewsqmlo Лцд Електронско Дигитално Движење Бројач

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

100% Нов Калкулатор За Прошетка . Моден дизајн. Мала тежина. Фер квалитет. Фер цена. Какулирајте колку чекори одите. Со лцд-екран(без LED светло, не можете да читате во текот на ноќта). Лесно за читање . Лесен за употреба. Едноставно притиснете го копчето за ресетирање. Сите датуми ќе бидат ресетирани. Моќност од 1.5 V ќелија копче battery.It може да работи околу 6-9 месеци . Со клип на неа. Лесно е да го ставите на појасот. Чекорите се бројат од 0 до 99.999 . Направено од пластика. Боја : ние не нудиме избор на боја. Ние ќе испратиме боја случајно . Вклучени : . 10 х лцд Педометар Стартувај Прошетка Одење Чекор Калории Контра Стил : мода; едноставно. Повод : забава; дома; хотел; дневно; отворено; градина. Тоа е безбедно и практично. Апликација : Унисекс. Ново и во добра состојба.

За стоката

Слична стока во категоријата