.

.

Agate Studies II Рамка за печатење во сликарство

Agate Studies II Рамка за печатење во сликарство

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Hangfine од уметничкиот колектив на Мармонт Хил, Мармонт Хил „Агат Студии II“ Врамено сликарско печатење : врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За стоката

Слична стока во категоријата