.

.

Хунпа Женски Секси Печатење Чипка Прашка Без Ракави Резервоарот Блузи Спојување Шорцеви Секојдневен Сет

Хунпа Женски Секси Печатење Чипка Прашка Без Ракави Резервоарот Блузи Спојување Шорцеви Секојдневен Сет

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Врвови Должина : 50см/19.69" Должина На Панталони : 20см/7.87" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Врвови Должина : 52см/20.47" Должина На Панталони : 21см/8.27" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 96СМ/37.80" врвови должина : 54см/21.26" должина на панталони : 22см/8.66" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 100см/39.37" врвови должина : 56см/22.05" должина на панталони : 23см/9.06" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 104см/40.94" врвови должина : 58см/22.83" должина на панталони : 24см/9.45" Големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 биста : 108см/42.52" врвови должина : 60см/23.62" должина на панталони : 25см/9.84" женска мода обичен леопард Камуфлажа НАДВОР РАМО КРАТОК РАКАВ врвот ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно,Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Врвови Должина Панталони Должина XXXL 14 18 44 108cm/42.52" 60cm/23.62" 25cm/9.84" Големина : хххл Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 108см/42.52" врвови должина : 60см/23.62" должина на панталони : 25см/9.84" изработен Е од удобни Материјали,ДОВОЛНО Издржлив За Секојдневно Носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одлично За Секојдневно,Секојдневно,Деловно,Свадба, Забава. Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

За стоката

Слична стока во категоријата