.

.

Wrcnote Момчиња Диносаурус Печатени Директно Нога Пижами Поставува Лабава Дома Животински Печатење Облека Костум Екипажот Вратот Облека За Спиење Стил - јас 120 6T

Wrcnote Момчиња Диносаурус Печатени Директно Нога Пижами Поставува Лабава Дома Животински Печатење Облека Костум Екипажот Вратот

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Деца,Момчешки Стил : Комплети За Облека За Спиење Со Долги Ракави, 2 Парчиња Облека За Пижами, Облека За Паѓање, Блузи + Панталони Тип На Шема : Боја На Животински Принт : Како Што Е Прикажана Сликата Големина : 90/2 T, 95/3 T, 100/4 T, 110/5 T, 120/6 T, 130/7 T (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук 5% Спандексваистлин : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, ИГРИ НА плажа.Карактеристики : 1. Материјал : 95% Памук 5% Спандекс. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на децата.2. Карактеристики : симпатичен дизајн на шема, животински принт, итн. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри на плажа итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Панталони1 х Блузи(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-2 Парчиња Пижами Поставени За Момчиња, Детски Момчиња Пижами Поставени 2 Парче Пј, Момчиња Пижами За Спиење. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Памучна Ткаенина За Овие Комплети Панталони Е Мала Тежина, Издржлива и Топла Што одговара За Есенски Облечен. Дизајн - Костум За Новороденчиња+ Панталони, Маица Со Долги Ракави со Животински Принт Ги Прават Децата Да Изгледаат Повеќе Активности и Трендовски. Врвните Панталони На Вратот на екипажот со Висок Еластичен Појас Ги Одржуваат Децата За Дневна Удобност, Одлично Се Вклопуваат како Игротека. Повод-Комплети За Пижами Со Секојдневен Дизајн Погодни За Деца Секојдневно во сите Прилики со Симпатичен Изглед, Како Што Се Училиште, Плажа, Одмор, Враќање Дома и др. Идеален Подарок за Вашиот Син, Внук, внук. Мерење-Нашата Облека Костум За Деца. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

За стоката

Слична стока во категоријата