.

.

Момени Медалјон Област Килим, 6'3'

Момени Медалјон Област Килим, 6'3'

DEN 1526.40

Износот
Това е достапна

Ништо сосема не ја надминува шик софистицираноста што е црно-бела палета на бои, но спарете ја со обрасци за правење изјави и ги имате динамичните килими од нашата Колекција Нохо. Одликувајќи се со впечатлив и смел дизајн кој внесува модерни и минималистички стилови со мароканско влијание и техники на микро-шема, тоа е како парче модерна уметност за вашиот под. Напнатите отпечатоци ќе се издигнат и ќе додадат гламур на сите други парчиња домашен декор. Бренд : Момени. Дизајн : БР-09. Боја : Слонова Коска. Големина : 3'11" Х 5 '7". Материјал : 100% Полиестер. Поддршка : Нема Поддршка. Изградба : Машина Направена.

За стоката

Слична стока во категоријата