.

.

Глорија Дучин ложа-тема за подароци за Божиќни украси, 3-парчиња

Глорија Дучин ложа-тема за подароци за Божиќни украси, 3-парчиња

DEN 358.56

Износот
Това е достапна

Овој сет за Божиќни украси инспирирани од ложа доаѓа со украс за зимска сцена, украс на лос и кардинален украс, сите убаво направени и акцентирани со црвена лента. Овие украси се изработени од цинк и пиво и ќе останат убави за многу Божиќни Божиќни. Сет за подароци за Божиќни украси за ложа-тема, 3-парчиња : Вклучува 3 украси : Лос со ingингл Бел. Зимска сцена со лос. Кардинал со црвен сјај. Сите 3 украси се нагласени со црвена лента. Конструкција на цинк и пивотер. Секој украс мери 3 ". Проверете го целиот избор на Божиќни украси. Најдете новогодишни елки, чорапи, венци и Божиќни светла, сите по ниски цени.

За стоката

Слична стока во категоријата