.

.

Шампионска машка екстремна чипка на патика

Шампионска машка екстремна чипка на патика

DEN 479.84

Износот
Това е достапна

Погоди на тротоарот со доверба. Овие екстремни патики со висока доза од шампион нудат лесно влијание со секој чекор. Мулти-текстурираниот дизајн и живописни бои на 9318 Extreme LR обезбедува апел за тренд напред. Плачената топка обезбедува целодневен удобност. Објавениот C-Logo додава чувство на бренд на шампион. Отстранлива перничена инзола и лесна надворешна плоча на Ева го подобрува факторот на удобност. Материјал : Вештачки материјали/течна гума на горниот дел; Етилен винил ацетат надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : затворање на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : тркалезна пети; ткаени јазичиња на горниот фронт и пета за лесно носење; Отстранлива влошка изработена од мешана пена и гума нуди цел ден удобност и поддршка; Избрана перничена јака за удобност. Машки екстремни патики од Шампион.

За стоката

Слична стока во категоријата