.

.

Women'sенски бои за прскање во боја, бикини за капење, бикини, бикини

Women'sенски бои за прскање во боја, бикини за капење, бикини, бикини

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Зошто да го поминете целото време да го повлечете вашиот бенд? Врвот за капење BCA Bandeau е стил на престој со прилагодливи ленти за рамо за прилагодено вклопување. Овој врв на бикини е исклучително удобен, има одлично покритие и доаѓа во најразлични бои за да го задоволи секое бебе на плажа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи силуета со големина S. Bandeau. Прилагодливи ленти за рамо со микро ресни на врските. Достапно во најразлични бои . 90% најлон/10% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Bandeau Bikini Top Compley Carm за жени од BCA.

За стоката

Слична стока во категоријата