.

.

Средно -запад со квалитетна текстурирана гума на ракавици

Средно -запад со квалитетна текстурирана гума на ракавици

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Изведете го најдоброто во вашите раце со нараквици за работа со текстура со текстура на средно -запад. Овие нараквици имаат текстурална, гумена обвивка на дланката и прстите. Текстурирана гума за работа со текстура на средно -запад : плетени нараквици. Текстурирана гумена обвивка на дланка и прсти. Направени за мажи.

За стоката

Слична стока во категоријата