.

.

Костим за капење Две облека за капење, врвот со додатоци со дијаманти, изглед на сатен, големина на затегнување s

Костим за капење Две облека за капење, врвот со додатоци со дијаманти, изглед на сатен, големина на затегнување s

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Опис : Ова шармантно секси секси две парчиња бикини за капење направено од квалитетен материјал што ви дава удобен допир. Ново најдобриот дизајн со стилот на поттикнување на Halter, што го прави убав и енергичен костим за капење во бикини за loversубителите на пливање. Мерења : Мали колкови : 28 ", половината : 28 " Средни колкови : 29 ", половината : 29 " Големи колкови : 30 ", половината : 30 " Карактеристики : Halter притисок, одлично во Workmanshiphigh квалитет, удобно и избор на материјал за материјал за сурфање, пливање или абење на плажа, прилагодлив врат на запрска, дизајн со додатоци за уметнички метали, се консултираат со нашата табела со големина пред да купите мека и дише, ја задржува формата и да нема намалување . добра еластична и брзо суво ткаенина : 85% терилен , 15% полиамид . Стил : Две парчиња, бикини, врвот на зародникот, секси и елегантен . шема : секси халтер две парчиња бикини костими за капење, метални додатоци применети . Водич за нега : Редовно миење (препорачано миење на рацете), не користете белило , Висат суво.

За стоката

Слична стока во категоријата