.

.

Mtech 2,5 џебен нож

Mtech 2,5 џебен нож

DEN 399.52

Износот
Това е достапна

Заклучување на рамката. 3,5 "Затворено. Црна рачка G10. Палецот повлечете. Џебен клип. Дупка за ленти. Интегриран отвор за шише. Доаѓа во пластична куќиште за складирање водоотпорен. Тоа е прилично лесен и прилично лесно да се чува чисто. Сечилото со висока изведба на сечилото се изостри на работ на брич и држете го работ за проширена употреба. Висококвалитетни, високи перформанси, исклучителни, работни алатки и ножеви достапни за сите потрошувачи. Соодветните врвни материјали се користат и се посветени на интензивно изработка на вредни џебови или лов на ножеви. Напредната технологија и иновативниот дизајн се комбинираат за да создадат цврсти, изработени, сигурни корисници на ножеви се горди да ги носат. MTECH 2.5 "џебен нож : заклучување на рамката. 3.5" Затворено. 2,5 "сатенски финиш 3 CR13 сечило на не'рѓосувачки точки на капка. Црна рачка G10. Повлечете го палецот. Џебна клип. Дупка за лента. Интегриран отвор за шишиња. Доаѓа во пластична водоотпорна кутија за складирање.

За стоката

Слична стока во категоријата