.

.

Малку starвездени органски мали деца девојки Руфл екипаж, џемпери, 2-пакувања, големини-5Т

Малку starвездени органски мали деца девојки Руфл екипаж, џемпери, 2-пакувања, големини-5Т

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Ставете ја фиоката за џемпери на вашето дете до врвот! Овие малечки маички со органски рафли нудат двојно забавно за вашето малечко. Држава џемпер со долги ракави, француски џемпер на тери и џемпер со долги ракави, нудат различни опции при изборот на врвот. Изработен во најчистиот органски памук за стратешка мекост, секој екипаж нуди удобност цел ден и стил што е сигурен дека ќе биде насмевка. 95% органски памук/5% спандекс; Велур : 80% органски памук/20% полиестер. Вклучува 1 џемпер на француски тери и 1 џемпер со долги ракави. Спуштете го рамо со акценти на рафли на ракавите. Сите наши ткаенини се удобни, пријатни и дишат. Gots и Oeko-Tex сертифицирани органски. Моделот носи големина 4 T. Машина за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата