.

.

Време и време женски панталони

Време и време женски панталони

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Време е и карго -панталони на Тру за победа. Назад и подобро од кога и да било, овој утилитарен стил додава лак на вашиот обичен изглед. Ние ги сакаме тенок вклопување, класични бои и секако џебовите. Симпатична изглед со мета со долги ракави и чизми, овие панталони се разноврсен фаворит. Само на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : тенок. Подигнување и инсејм : среден пораст; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : два предни џебови; Две џебови за лепенка и две странични џебови од карго. Карактеристики : Изработени со допир на стрии за удобно вклопување и чувство. Карго панталони за жени од време и Тру.

За стоката

Слична стока во категоријата