.

.

Ournourneуни колекција женски верити на глуждот лента со низок блок -потпетици сандали

Ournourneуни колекција женски верити на глуждот лента со низок блок -потпетици сандали

DEN 716.64

Износот
Това е достапна

Нашите сандали со потпетици на верични блокови од колекцијата на списанија ќе ја зголемат вашата доверба како што досега немаше чевли. Нивната луксузна веганска кожа, каишот на глуждот, плетенките детали и отворениот плоштад ќе ве остават да шетате низ градот со целиот стил што би можеле да го сакате од пар сандали. Како бонус, нивното подножје на нозете ќе ги остави нозете со целата удобност што ви е потребна. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За стоката

Слична стока во категоријата