.

.

Спарички боксерски ракавици за пр.

Спарички боксерски ракавици за пр.

DEN 557.60

Износот
Това е достапна

Технолошката подлога на ММФ ја зголемува безбедноста и придобивките добиени преку спаринг. Квалитетната површина што ја удира кожа нема да се распадне и обвивката околу затворањето на куката и јамката ги елиминира досадните ленти. Технолошко подлога на ММФ. Површинска површина на кожа. Затворање на кука и јамка.

За стоката

Слична стока во категоријата