.

.

Замена на надворешната рачка на вратата на вратата компатибилна со 2015 година- Chevrolet Suburban Colorado Colorado Заден, лев возач или десен патник црно

Замена на надворешната рачка на вратата на вратата компатибилна со 2015 година- Chevrolet Suburban Colorado Colorado Заден,

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Black Replaces OE Број : 22923605-PFMReplaces Parts Link Број : GM1520149 Inter Change Дел Нумери : 22923605-PFM, GM1520149. врата. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработени со трајни материјали за долг животен век.Премиум Црната завршница одговара на вашата оригинална рачка на надворешната врата. процеси како оригинална, обезбедувајќи одлична фитма и квалитетна завршница. Следни возила : Позиција : Заден, лево или десно Boss, LT Trail Boss, RST) 2019 Silverado 1500 LD (Submodel : Custom, LT, WT) 2015-2019 Silverado 2500 HD (подмодел : High Country, LT, LTZ, WT) 2015-2019 Silverado 3500 HD (подмодел : Висока земја , LT, LTZ, WT) 2015-2016 Suburban LTZ2017-2018 Suburban Premier2015-2018 Suburban (подмодел : LS, LT) го заменува бројот на ОЕ : 22923605-pfm. Заменува број на делови : GM1520149. Број на размени во делот : 22923605-PFM, GM1520149. Заменува број на делови : GM1520149. Број на размени во делот : 22923605-PFM, GM1520149.

За стоката

Слична стока во категоријата