.

.

Кајун Лажица ракчиња И пченка биски микс

Кајун Лажица ракчиња И пченка биски микс

DEN 33.28

Износот
Това е достапна

јужен стил ракчиња и пченка биск подготвени за само 45 минути. Овој производ е помешан со свежи состојки и не содржи МСГ или вештачки ароми. Сертифициран Кајун од државата Луизијана Лажица Ракчиња И пченка бисквит микс.

За стоката

Слична стока во категоријата