.

.

Лето Мало Дете Девојки Пролет И Аумтм Спортски Тимови Еднобоен Принт Памучна Мешавина Два Сета

Лето Мало Дете Девојки Пролет И Аумтм Спортски Тимови Еднобоен Принт Памучна Мешавина Два Сета

DEN 462.24

Износот
Това е достапна

Сезона : Лето. Пол : Девојки. Тип на ракав : Без Ракави. Ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големина шема : . Големина : 120 Биста : 78см/30.71" Половината : 46см/18.11" Врвови Должина : 38см/14.96" Должина На Панталони : 73см/28.74" обем : 78см/30.71" Препорачана возраст : 4-5 Годинаголемина : 130 биста : 82см/32.28" Половината : 49см/19.29" Врвови Должина : должина на панталони од 40 см/15,75" : 78 см/30,71" обем : 82 См/32,28" препорачана возраст : 5-6 години големина : 140 биста : 86 см/33,86" половината : 52 см/20,47" Врвови Должина : 42 См/16,54" должина на панталони : 83 см/32,68" обем : 86 См/33,86" Препорачана возраст : 6-7 години големина : 150 биста : 90см/35,43" половината : 55см/21,65" Врвови должина : 44см/17,32" должина на панталони : 88см/34,65" Обем : 90см/35,43" Препорачана возраст : 7-8 годинаголемина : 160 биста : 94см/37,01" Половината : 58см/22.83" врвови должина : 46см/18.11" должина на панталони : 93см/36.61" обем : 94см/37.01" препорачана возраст : 9-10 годинаголемина : 165 биста : 98см/38.58" Половината : 61см/24.02" врвови должина : 48см/18.90" должина на панталони : 98см/38.58" Обем : 98см/38.58" препорачана возраст : 11-12 години Машинско Перење Свртете со ладна вода како обична облека. Погоден За Носење Пролет/aut/зима,Носење На отворено, секојдневно Носење И За Роденденска Забава ,Фотографија, каубој, Родео, Зоолошка Градина, Фарма, Облека За Играње, Фотографии За Бебиња, Семеен Собир, Плажа, Прослава, Одмор, Парк Итн. Мека И Дише За Носење, Особено За Активности На Отворено Во Пролет Иumn. 1x Топ + 1x Разгорени Панталони. 6 Големина На Располагање : Одговараат За Вашето Бебе На Возраст Од 4 До 12 Години, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Описот На Производот.

За стоката

Слична стока во категоријата