.

.

Gerber mi n натпревар со памук тесни фит пижами, сет

Gerber mi n натпревар со памук тесни фит пижами, сет

DEN 319.52

Износот
Това е достапна

Зад секој ден исполнет со активна игра е добар ноќен сон! Дајте му на вашето мало момче подобар одмор со сетот на ПЈ на ова бебе момчиња од Гербер! Оваа колекција вклучува два координативни пара пижами. Меката, 100% ткаенина од памучна ребра се чувствува смирувачка на деликатна кожа. Дише лесно, па ќе остане пријатно цела ноќ. Нежна еластична лента за половината обезбедува посигурно вклопување. Овие пижами се привлечни исто така, за дополнителна безбедност додека спие. Да се ​​подготви за спиење е позабавно со тематските уметнички дела на екранот. Двата пара пижами имаат уникатни дизајни и весели, координативни бои. Овие ПЈ ќе станат негови омилени за носење! Мама ќе цени колку се лесни за чистење. Тие се направени од машинска миење сува ткаенина што стои добро на чести миења. Овој сет прави совршена идеја за подароци за специјално мало момче на вашата листа! Вклучува два пара пижами. 100% памучно ребро. нежна еластична лента за половината. Snug Fitting за побезбедно спиење. Акценти на отпечатоци. увезени. Машинско миење / сушење суво.

За стоката

Слична стока во категоријата