.

.

Змија Далеку Отвратителен За Отворено, Соларна Змија Отвратителен За Отворено, Змија Репелер Ултразвучно Соларни, Змија Отвратителен За Дворот Миленичиња Безбедн

Змија Далеку Отвратителен За Отворено, Соларна Змија Отвратителен За Отворено, Змија Репелер Ултразвучно Соларни, Змија Отвратителен

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Запрете ги сега пред да се воспостават околу вашиот дом Со Отвратителен Змија Тоа Е Безбедно за Кучињата!Карактеристики на родукт : лед Градинарски ноќен лесен змиски отвратителен За Отворено Целосно змија отпорна На дожд - Змиите ги собираат сите звучни звуци преку рецепторите во нивната кожа, се обработуваат како опасност и се оддалечуваат за да избегнат конфронтација. ИП65 Водоотпорен - нашиот производ е водоотпорен за да можете да го користите во дождливи денови. Може да се полни под сончева светлина, така што ќе може да продолжи да работи ноќе. Не треба да се грижите за лошите временски услови. Продолжена Покриеност - овој производ е погоден за отворени простори како што се отворени пасишта и паркови. Ефективниот опсег е приближно 7500 квадратни метри. Колку е поблиску ефектот, толку подобро. Се препорачува да се користат 2-3 производи ако градината е релативно голема. Ултразвучен Скок - ултразвучните звуци се емитуваат во сите правци на секои 20 секунди што на животните звучат како нивните сигнали за природна опасност. Лесна Инсталација-Ископајте дупка од 8", а потоа вметнете го уредот 2-4 " над земјата. Оставете го уредот на директно сонце 24 часа за полнење пред употреба. Потребни се 2-4 недели за да се види резултатот.

За стоката

Слична стока во категоријата