.

.

Nuloom машински пиксели Трелис Julулијан област килим или тркач

Nuloom машински пиксели Трелис Julулијан област килим или тркач

DEN 1871.84

Износот
Това е достапна

100 проценти полипропилен, современ килим има прекрасна пикселирана шема за да одговараат на кој било декор на домот. Nuloom машински пиксели Trellis Julian Area reg или Runner : Machine-Made. Поддршка на јута. 100 проценти полипропилен. Направено во Турција. Нема гаранција. Место чисто со благ детергент и вода. Забележете : Дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Моделите може да се разликуваат малку според избраната форма и големина.

За стоката

Слична стока во категоријата