.

.

Во. 480 400- Пневматско тркало, гума за газење со ребра

Во. 480 400- Пневматско тркало, гума за газење со ребра

DEN 4496.00

Износот
Това е достапна

Висококвалитетна, долготрајна гума за лесни ребра на 2 пили, монтиран на едно парче капка центар за заварено челично тркало Индустриски топка за лежишта, ова пневматско тркало за општа намена се користи на повеќето 6 кучиња. Ft. Колички 300 фунти. Капацитет 6''x5/8 '' Hub 16 in. 480/400-8 Пневматско тркало, гума за газење со ребра.

За стоката

Слична стока во категоријата