.

.

Главни држачи за четкичка за заби од стакло во зрачна јасно

Главни држачи за четкичка за заби од стакло во зрачна јасно

DEN 351.84

Износот
Това е достапна

Додадете примамлива сјајност и допир на луксуз во вашата бања со главните места на држачот за четкичка за заби од Inc . Овој прекрасен додаток, изработен од iridescent стакло, рефлектира мешавина од бои на виножитото додека светлината ја допира. Класичната и безвременската форма го прави совршен дополнување на секој декор. Отворениот врв ви дава одлично место за чување на четки за заби, паста за заби или други лични предмети. Користете сами или координирајте со други парчиња соодветни парчиња во главните простории за собирање додатоци за бања. Миење на рацете. Држач за четкичка за заби од стакло додава привлечна сјајност бидејќи рефлектира виножито на бои. Направено од 100% стакло. Димензии : 3,86 "x 2,68" x 4,53 ". Отворете го на врвот за да држите четки за заби и паста за заби или други лични предмети.

За стоката

Слична стока во категоријата