.

.

Касат, Мери Блек Модерен Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Мајка Си Игра Со Своето Дете 1897

Касат, Мери Блек Модерен Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Мајка Си Игра Со Своето Дете 1897

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Мери Касат претставува прекрасно 14х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Мајка Си Игра Со Своето Дете 1897". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Касат, Мери. Наслов : Мајка Си Игра Со Своето Дете 1897. Врамена Големина : 14х12 Инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

За стоката

Слична стока во категоријата