.

.

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Графички Пеперутка Асиметричен Печатење Долг Ракав Секојдневен Основен Круг Вратот Маица Врвот

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Графички Пеперутка Асиметричен Печатење Долг Ракав Секојдневен Основен Круг Вратот Маица

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Женска Кошула Блуза Графички Пеперутка Асиметричен Печатење Долг Ракав Секојдневен Дневен Основен Круг Вратот Маица Топ Женска Кошула Блуза Графички Пеперутка Асиметричен Печатење Долг Ракав Секојдневен Дневен Основен Круг Вратот Маица Врвот Опишете : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и погоден за секојдневно носење. Изработен од мека полиестерска ткаенина, тој е лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување и удобен за носење цел ден.2. Прилика : овој производ е многу погоден за секојдневно, плажа, излегување, забава, работа и облека за одмор. Ова е премногу случајно, може да донесете повеќе корици! Овој доаѓа во разни декори, погодни за вашиот личен стил.3. Може да се даде на пријатели, семејство, себеси итн., што го прави најдобар избор за давање подароци4. Исчистете со ладна вода, големината нема да се промени премногу. Доколку имате какви било прашања при изборот, слободно консултирајте се5. Различни монитори може да имаат мала разлика во бојата, ве молиме Не им пречи Информации За производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дневно, секојдневен стил : Секојдневна должина на Ракавот : четврт ракав погоден : Соодветна Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување миење или суво пакување содржина : 1 женска top Size Bust Shoulder Sleeve Length S89cm/35.04"41cm/16.14"44cm/17.32"79cm/31.10"M97cm/38.19"42cm/16.54"45cm/17.72"80cm/31.50"L105cm/41.34"43cm/16.93"46cm/18.11"81cm/31.89"XL113cm/44.49"44cm/17.32"47cm/18.50"82cm/32.28"XXL121cm/47.64"45cm/17.72"48cm/18.90"83cm/32.68"XXXL129cm/50.79"46cm/18.11"49cm/19.29"84cm/33.07"XXXXL137cm/53.94"47cm/18.50"50cm/19.69"85cm/33.46"XXXXXL145cm/57.09"48cm/18.90"51cm/20.08"86cm/33.86" [Удобен Материјал] : овие обични врвови се изработени од мека и плетена ткаенина од вафли што дише, што го прави добар за многу прилики. [Секојдневно Носење] : дами слатки кошули со кратки ракави врвови совршени за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед. [Соодветни Прилики] : Погоден За Секојдневен Живот, Секојдневен, Патување, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Работа и Училиште. [Идеја за подарок] : овој нов стил модни врвови е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. [Упатство За перење] : Машинско перење Со вреќа за перење, ладно миење раце, не избелувајте.

За стоката

Слична стока во категоријата