.

.

Животинска Форма Пумпање Притисок Вода Распрскувач Детска Плажа Базен Играње Играчки Вода Игри Играчки

Животинска Форма Пумпање Притисок Вода Распрскувач Детска Плажа Базен Играње Играчки Вода Игри Играчки

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Карактеристики : 1.Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и не е лесен за бледнеење. Бпа слободен, не е лош мирис.2.Безбедно За Деца : Елегантен И мазен агол, нема да им наштети на вашите деца раце.3.Одлично За Играње На Кое било Место : овие играчки со вода се одлични за играње во када, борба со вода, воден парк, забава со вода, семеен забавен базен, плажа. 4.Лесно За Играње : само натопете ја млазницата во вода, повлечете ја рачката назад и испрскајте во воздух или врз вашиот другар5.Интерактивна Играчка : тоа е значајна игра за деца кои играат со родители, забавна игра помеѓу браќа и сестри,нова игра со пријателите.  Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект опис : Материјал : Пластична Големина За Повеќекратна Употреба : како што е прикажано Форма На Животно Пумпање На Прскалка За Вода Под Притисок. Детски Базен на Плажа, Играње Играчки. Вода Игри Играчки. Роман и уникатен стил, може да се користи како подарок за роднини или пријатели. 1.Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и не е лесен за бледнеење. Бпа слободен, не е лош мирис.

За стоката

Слична стока во категоријата