.

.

Дтидтпе дуксери за жени Женски Обични Дуксери Со Кружен Врат Со Долги Ракави Печатени Пеперутки Лабави Врвни женски врвови Со долги ракави Сиви

Дтидтпе дуксери за жени Женски Обични Дуксери Со Кружен Врат Со Долги Ракави Печатени Пеперутки Лабави Врвни женски врвови Со

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата