.

.

Јури На Мраз Аниме Цртани Ликови Група Машки Црн Качулка-С

Јури На Мраз Аниме Цртани Ликови Група Машки Црн Качулка-С

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Покажете ја вашата љубов кон вашиот омилен аниме цртан филм со Овој јури На Мраз аниме цртани ликови група машки црн дуксер! Јури На Мраз аниме цртан филм фан облека е машки црн дуксер со качулка изработен од висококвалитетна мешавина од памук и полиестерски материјал и има прикачена хауба и врвка за влечење за да ве стопли во ладно време. Стоката за обожаватели На цртани филмови "Јуриј на Мраз" содржи смела графика на групата цртани ликови наспроти црна позадина, професионално отпечатена за долготрајна боја и квалитет на печатење. На јури На Мраз аниме цртани ликови група машкиот црн дуксер може да се мие во машина на студ со слични бои и да се суши на ниско ниво за најдобра, лесна нега. Ова е официјално лиценциран производ и прави одличен подарок за обожавателите! ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН - јури На Мраз аниме цртан филм фан облека располага со задебелени букви група графички против црна позадина, професионално печатени за долготрајни боја и квалитет на печатење. ПРИКАЧЕНА ХАУБА - јури На Мраз аниме цртани ликови машкиот црн дуксер има прикачена хауба и врвка за влечење за да ве стопли во ладно време. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН - групата јури На Мраз аниме цртани ликови машки дуксер со црна качулка е официјално лиценциран и 100% автентичен, што го прави совршен подарок за обожавателите!. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-стоката за вентилатори За аниме на Мраз е изработена од висококвалитетна мешавина од памук и полиестерски материјал.

За стоката

Слична стока во категоријата