.

.

Воумхаус Листови Вечера Салфетка Цртан Филм Печатење-Двослоен Тиква Вештерка Череп Шема Хартија За Фестивалот

Воумхаус Листови Вечера Салфетка Цртан Филм Печатење-Двослоен Тиква Вештерка Череп Шема Хартија За Фестивалот

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

Опис : Благодарение на салфетките изработени од висококвалитетни материјали, кои се мазни и не се лесни за кинење, со добра апсорпција и без остатоци, што ве тера да чистите потемелно и се глазурата на тортата на вашата трпезариска маса.Врз основа на елементите На Ноќта на Вештерките, овие партиски прибор за јадење имаат тикви, вештерки и черепи во светли бои и прават одлично украсување На Ноќта На Вештерките, Денот на Благодарноста и есенската жетва decorations.It изработен е од хартиен материјал.Должината на ова ткиво е 33см, а ширината е 33см. Погоден за домашна, кујна и забава За Ноќта на Вештерките, печатената салфетка е разноврсна.Име на предметот : Ткивоматеријал : Хартиени Карактеристики : Цртан Филм, Двослоен, Мазен, Флексибилни Детали За Големината : 33см х 33см/12.99 "х 12.99" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пакет Ткиво (20 Листови) Благодарение На салфетките изработени од висококвалитетни материјали, кои се мазни и не се лесни за кинење, со добра апсорпција и без остатоци, што ве тера да чистите потемелно и се глазурата на тортата на вашата трпезариска маса. Врз основа на елементите На Ноќта на Вештерките, овие партиски прибор за јадење имаат тикви, вештерки и черепи во светли бои и прават одлично украсување На ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и украсите за есенска жетва. Изграден е од хартиен материјал. Должината на ова ткиво е 33см, а ширината е 33см. Погоден за домашна, кујна и забава За Ноќта на Вештерките, печатената салфетка е разноврсна.

За стоката

Слична стока во категоријата