.

.

Ориентален Мебел Фт Висок Старо-Светски Европски Делител На Простории, Модерен, Европски стил, панел, Богата фау кожа, печатена

Ориентален Мебел Фт Висок Старо-Светски Европски Делител На Простории, Модерен, Европски стил, панел, Богата фау кожа, печатена

DEN 719.84

Износот
Това е достапна

Овој цврст, издржлив дизајн е изграден од цврсто изработени рамки од дрвени панели и завршен во фино текстура, богато шарена вештачка кожа. Вештачката кожа е отпечатена со суптилен, елегантен дизајн во Европски стил, обезбедувајќи и префинет декоративен елемент во просторијата, како и цврст, цврст преклопен поден екран. Издржлив, практичен додаток, изграден за да толерира постојана употреба, дури и во поставките на комерцијалните претпријатија. Едноставниот, убав дизајн додава благодат и шарм во просторијата каде што се поставени овие екрани. 6 ' Висок Европски Делител На Простории Во Стариот Свет : Добро изработен со цврсти, цврсти рамки од дрвени панели исушени во печка. Секоја рамка на панелот е завршена со висококвалитетна текстура вештачка кожа. Прекрасен Европски дизајн печатење на предната и задната страна на секој панел. Боја : кафеава. Материјал : вештачка кожа.

За стоката

Слична стока во категоријата