.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Реката Поминува Низ 1 Платнена Уметност Од Amми Вангсгард Бела Мат, Дрвена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Реката Поминува Низ 1 Платнена Уметност Од Amми Вангсгард Бела Мат, Дрвена Рамка

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовната Уметност "Река Поминува Низ 1" Платнена Уметност Од Whiteми Вангсгард Вајт Мат, Дрвена Рамка : Уметник : Amми Вангсгард. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

За стоката

Слична стока во категоријата