.

.

Ли Жените Веднаш Тенки Опуштени Права Нога Жан

Ли Жените Веднаш Тенки Опуштени Права Нога Жан

DEN 558.40

Износот
Това е достапна

ЛИ ЖЕНСКИ ВЕДНАШ ТЕНКИ ОПУШТЕНА ПРАВА НОГА Жанли Женски Веднаш Тенки Опуштено Се Вклопуваат Директно Нога Фармерки.. името кажува се. Овие фармерки обезбедуваат раствор за слабеење со ласкав дизајн за сите типови на каросерија. Тие имаат повисок пораст на половината со скриен панел за слабеење на стомакот – за да ја изедначат силуетата и да обезбедат комплементарен стил за секоја жена. Мешаниот материјал од памук и спандекс дише и е направен да се движи со вас. Во овие фармерки, можете да бидете сигурни каде и да ве однесе денот. Опуштено вклопување. Веднаш Тенки. Права Нога. Додадено истегнување. Памук 98%, Спандекс 2%. Стил# 3404832.

За стоката

Слична стока во категоријата