.

.

Примарен Челик Манжетна Од Нерѓосувачки Челик

Примарен Челик Манжетна Од Нерѓосувачки Челик

DEN 288.00

Износот
Това е достапна

Не премногу помалку, не премногу оваа манжетна од нерѓосувачки челик ќе му даде избалансиран изглед на вашиот личен стил. Со брилијантна четкана завршница за импресивен сјај, овој тресок широк 4мм има брилијантен дизајн со извртена текстура заедно со тркалезни топчиња на двата краја. Одлично за секојдневно носење, овој тресок сигурно ќе привлече внимание. Метална Тежина : 15,92 грама. Тип На Накит : Мода. Бангл Стил : Манжетна Тресне. Накит Заврши : Четкани. Затворач : Се Лизга На. Пол : машки.Метал : Нерѓосувачки Челик.

За стоката

Слична стока во категоријата