.

.

tkrady Фрли Перница Капаци, Денот На Вљубените Фрли Перница Карирани Печати Фрли Перница Покритие Дома Троседот Перница Перница Покрие Фестивал Атмосфера

tkrady Фрли Перница Капаци, Денот На Вљубените Фрли Перница Карирани Печати Фрли Перница Покритие Дома Троседот Перница Перница

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Материјал : Краток кадифен. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Производот вклучува : 1x перница случај. Пакет : Еден 45 * 45см/17.7 * 17.7 Во Случај На Перница Без Рампа. Овие Навлаки За Перници Се Погодни За Перници Со Иста Големина Или Помали. Перница Случаи Стандардна Големина. Материјал : Висококвалитетен Кадифен. Многу Мека И Пријателска За Кожата. Патентот Е Скриен, Привлечен И Практичен. Боите Може Да Бидат Различни Во Различни Светла Или На Различни Екрани. Перница Случаи. Дизајн : Дизајн На Моделот На Денот На Вљубените, Правејќи Специјална Декоративна Перница За Софата. Погоден За Сите Сезони, Дише Во Лето И Топло Во Зима. Перница Случај. Апликација : Навлаките За Перници Се Популарни Како Украси За Божиќ, Семејства, Хотели, Украси, Столови, Подови, Јога Седишта, Столови, Подови, Јога, Стапала, На Отворено, Постелнина, Плажи И Автомобили.

За стоката

Слична стока во категоријата