.

.

Флеш Мебел Од Средината На Грбот Бела Ребрести Кожамофт Извршен Вртлив Канцелариски Стол Со Златна Рамка, Контрола На Навалување На Коленото И Раце

Флеш Мебел Од Средината На Грбот Бела Ребрести Кожамофт Извршен Вртлив Канцелариски Стол Со Златна Рамка, Контрола На Навалување

DEN 3060.80

Износот
Това е достапна

Метал Јадење Бар Столи500 фунти. Капацитет на тежина Дизајн Со Среден Грб Црна Винилна Тапацирана Вртлива Кофа Седиште Заоблен Акцент Welt CA117 Огноотпорна Пена 18 Мерач Челична Рамка Со Црна Завршна Обработка 18. 5 " W Хром Нога Прстенест Подни Лизгалки Дизајниран За Комерцијална Употреба; Погоден За Домашна Употреба овој елегантен конференциски стол ќе му даде на вашиот дом, канцеларија или конференциска сала луксузен, минималистички изглед. Тапациран е Во Кожа и има интегрирана шипка за закачалки за палто. Столот од средниот грб има ребрести и обликувани од пена, вртливо седиште и грб и вградена лумбална потпора. Седиштето и грбот се обложени со пена. Механизмот за контрола на двојно лопатка под седиштето ви ги дава потребните опции за прилагодување за прилагодено вклопување. Свртете го копчето за прилагодување на затегнатоста на навалување за да ја зголемите или намалите количината на сила потребна за лулање и навалување. Заклучете ја положбата на место со механизмот за контрола на навалување на коленото за заклучување. Подигнете ја и спуштете ја висината на седиштето користејќи ја рачката за прилагодување на висината на пневматското седиште, погодно лоцирана под седиштето. Фокусна точка е базата на змиско розово злато за подобрување на вашиот современ канцелариски простор. Црната Кожамофт Конференциска Столица е одличен избор за вашата работа или домашна канцеларија.

За стоката

Слична стока во категоријата