.

.

Рк Контрола Рака Одговара изберете: 1991-1996, 1999-INFINITI G20

Рк Контрола Рака Одговара изберете: 1991-1996, 1999-INFINITI G20

DEN 2142.24

Износот
Това е достапна

Мог премиум контролните краци за странски и домашни таблички со имиња се дизајнирани за структурна цврстина и заштита од корозија. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизирани чаури за тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Боја. Одговара Изберете : 1991-1996,1999-2002 ИНФИНИТИ Г20 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За стоката

Слична стока во категоријата