.

.

Производи За Домашни Миленици Луксузно Крзно И Перформанси Лен Ортопедски Кревет За Миленичиња Во Стилот На Софа За Кучиња И Мачки-Јаглен, Голем

Производи За Домашни Миленици Луксузно Крзно И Перформанси Лен Ортопедски Кревет За Миленичиња Во Стилот На Софа За Кучиња И

DEN 879.84

Износот
Това е достапна

Ортопедскиот Софа Кревет Со Луксузно Крзно Фурхавен И Перформанси Има мека површина за спиење од вештачко крзно, обезбедувајќи удобност на вашето домашно милениче, додека ортопедската ("гајба за јајца") основа од пена ги поддржува зглобовите и точките на притисок на вашето куче. Опцијата Џамбо Плус, за поголеми раси, има ортопедска пена со цврста плоча за поголема поддршка и удобност. Софата има три ѕида за да му даде на вашето кученце различни позиции за лежење додека останува удобно. Со сопствен ортопедски кревет за миленичиња, вашата сакана ќе има максимална удобност за одличен ноќен одмор. Крцкавите потпори од три страни обезбедуваат удобност за вашето домашно милениче да легне на различни начини, додека секогаш им се обезбедува потребната поддршка. На пример, вашето куче може да легне на стомакот и да користи еден од потпорите како перница за пријатна ноќ на слатки соништа. Овој луксузен ортопедски кауч за миленичиња обезбедува пријатно место за вашиот придружник да се гушка, оставајќи го вашето омилено место на каучот за вас! Нема повеќе споделување на креветот или наоѓање првут од миленичиња на каучот. Капакот лесно се отстранува и се пере во машина за ваша погодност. Производи За Домашни Миленици Луксузно крзно И Перформанси Лен Ортопедски Кревет За Миленичиња Во Стилот На Софа за Кучиња И Мачки ортопедска основа од пена за поддршка на зглобовите и точките на притисок. Три потпори за правење одлични перници или удобни ѕидови за гушкање. Дизајн со патент со ткаенини што се перат во машина. Мека, кадифен вештачко крзно спиење површина. Стилизиран да биде личен тросед на вашето домашно милениче. Бои : Јаглен. Вудсмок. Големини и Димензии : . Средно-30 "х 20 " х 6.25" (пена : 3" - површина за спиење : прибл. 23 "х 16.5"). Голем-36 "х 27" х 6.5 "(пена : 3" - површина за спиење : прибл. 28 "х 23"). Џамбо-40 "х 32" х 8 "(пена : 4" - површина за спиење : прибл. 30" х 27"). Џамбо плус-53 "х 40" х 9.5 "(пена : 5" - површина за спиење : прибл. 41" х 34").

За стоката

Слична стока во категоријата