.

.

Кампуси ВА997ЛВ Џорџ Мејсон Универзитетот Наследство Научник Диплома Рамка

Кампуси ВА997ЛВ Џорџ Мејсон Универзитетот Наследство Научник Диплома Рамка

DEN 511.84

Износот
Това е достапна

Нашата Наследство Научник Диплома Рамка. Диплома и Кампусот Слика литографија е за оние кои бараат модерен изглед без висок сјај Нашата Наследна рамка со својата темна, богата, сатинска завршница е предодредена да стане класика за сите времиња. Може да се направи за да одговара на секоја диплома или големина на документот. Големината на дипломата варира во зависност од мноштво фактори година на дипломирање, вид на диплома, додипломски студии или постдипломски студии. Карактеристики подготвени за лесно вметнување на вашата дипломаоригинална уметност од која се репродуцираат нашите слики, е рачно изречено пенкало и мастило, стручно обоени од професионални илустраториспецификации тежина : 8 фунти - СКУ : CMPS2796 Универзитетот Џорџ Мејсон 14" x 10" Наследство Научник Диплома Рамка : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

За стоката

Слична стока во категоријата