.

.

Изработени Од Џони Женски Шик Палацо Салон ПАНТАЛОНИ XXL DARK_PURPURPLE

Изработени Од Џони Женски Шик Палацо Салон ПАНТАЛОНИ XXL DARK_PURPURPLE

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Овие палацо панталони се совршен додаток на секоја гардероба! Удобни и стилски, овие панталони нудат без напор и шик изглед. Лесната ткаенина (95% Вискоза / 5% Спандекс) е воздушна и дише, одржувајќи ве ладни и удобни во текот на целиот ден. Широкиот дизајн на ногата создава ласкава силуета која ќе и ласка на секоја фигура. Овие панталони се достапни во различни бои и бои за врзување за да одговараат на секој стил. Без разлика дали одите во канцеларија или ноќно излегување, овие панталони сигурно ќе го комплетираат вашиот изглед. Подгответе се да дадете изјава во овие стилски и удобни панталони! Ласкаво и удобно вклопување. Растеглива ткаенина што дише. Преклопен појас за дополнителна удобност. Широки нозе за стилска силуета. Разновиден дизајн погоден за дневно носење и ноќно носење.

За стоката

Слична стока во категоријата