.

.

Вилтон Лесно Флеш 1.5 x1.75 Големина Залак Силиконски Мувла, Срце 2105-4909

Вилтон Лесно Флеш 1.5 x1.75 Големина Залак Силиконски Мувла, Срце 2105-4909

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

ВИЛТОН-Силиконски Мувла. Направете задоволства во омилени форми на забави користејќи го овој калап за лесно ослободување. Одлично за печење мини колачи и пусти, или обликување сладолед, желатин и многу повеќе. Овој пакет содржи една Срцева мувла. Секоја од 24-те шуплини е со димензии 1-1/2х1-1/2х3/4 инчи. Увезени. Вилтон Лесно-Флекс 24 Празнина Мини Срце Мувла. Изградба : силиконски. Секоја од 24-те шуплини е со димензии 1-1/2 "х 1-1/2 "х 3/4". Увезени.

За стоката

Слична стока во категоријата