.

.

Хемотон Тридимензионална Фудбалска Форма Ушна Ушна Заштитна Обвивка

Хемотон Тридимензионална Фудбалска Форма Ушна Ушна Заштитна Обвивка

DEN 175.84

Износот
Това е достапна

Опис. Оваа ставка е слушалка за надворешна употреба во зима, изработена од квалитетен материјал, практична и издржлива. Топло е и удобно, што ќе ги заштити вашите уши. Совршен за зима. Можете да го користите сами или да им го дадете на вашите деца, и ќе им се допадне. Изберете го за вас. Карактеристики. - Боја : Црна сина. - Материјал : Акрилон,вештачка волна . - Големина : Околу 17, 50Х14, 40Х9, 00см/6, 88Х5, 66Х3, 54инч. - Оваа слушалка е изработена од квалитетен материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба. - Слушалката се одликува СО 3д дизајн НА фудбалско моделирање, прекрасен и уникатен. - Избран добар материјал, лесен и удобен, што ви носи удобно носење и употреба. - Прекрасен подарок за вашите деца на нивниот роденден, Божиќ, детска забава, Нова година итн. - Доаѓа со разумна големина, која може целосно да ги покрие вашите уши, што е совршено за студената зима. Оваа слушалка е изработена од квалитетен материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба. Слушалката се одликува СО 3д дизајн на фудбалско моделирање, прекрасен и уникатен. Избран добар материјал, лесен и удобен, што ви носи удобно носење и употреба. Прекрасен подарок за вашите деца на нивниот роденден, Божиќ, детска забава, Нова година итн. Доаѓа со разумна големина, која може целосно да ги покрие вашите уши, што е совршено за студената зима.

За стоката

Слична стока во категоријата