.

.

Трговска марка ликовна уметност рак и јастог платно уметност од Лиза Пауел Браун, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност рак и јастог платно уметност од Лиза Пауел Браун, бел мат, дрвена рамка

DEN 799.84

Износот
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „рак и јастог“ платно уметност од Лиза Пауел Браун, бела мат, дрвена рамка : уметник : Лиза Пауел Браун. Тема : Илустрација. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За стоката

Слична стока во категоријата