.

.

Комформ на Универзитетот Поп продавница, близнак, портокал, полиестер

Комформ на Универзитетот Поп продавница, близнак, портокал, полиестер

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Одете назад на колеџ во стил со овој сет на Универзитет Поп продавница Солиден утешител. Овој комплет за удобност на поп -продавницата е совршен начин да додадете стил и боја во вашата соба во студентски дом. Комплетот за удобност вклучува еден удобник и еден срам за големини Twin & Twin XL, и еден удобник и 2 Shams за целосна големина. Овој сет на солиден утешител на универзитетот поп продавница е достапен во повеќе големини и бои за да одговара на сите потреби на вашата спална соба. Координативниот сет прави целосен изглед на постелнината. Додадете забавни перници и фрлања за да се координираат со (продадени одделно). Комплетот за удобност е составен од сто проценти полиестерски материјали што прават меко и удобно чувство. Солиден утешен сет на Универзитетот Pop Shop е машина што може да се пее за лесна нега (етикета за референтна нега за упатства). Добијте ги вашите да се вратат со вас на колеџ денес! Сетот на солиден утешител на универзитетот поп продавница ќе биде одличен додаток во вашата соба за враќање на колеџ! Бренд : Поп -продавница. Сет вклучува : 1 утешител, 1 срам (2 срамни за целосна големина). Големина на удобност : близнак- 66 "x 86" (167,64cm x 218.44cm) Големина на удобност : Twin XL- 66 "x 90" (167,64cm x 228.6cm) Големина на удобност : целосна- 76 "x 86" (193.04cm x 218.44 цм). Големина на срам : 20 "x 26" (50,8 см x 66.04cm). Бои на располагање : црвена, црна, морнарица, портокалова, виолетова. Материјал : 100% полиестер. Пополнете материјал : 100% полиестер. Препорачано : ДОМ ДОМ ИЛИ СОБИНА. Одлично за враќање на колеџ. Машина за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата