.

.

Мојот живот како 10-парчен скејтборд игра, Teal & Grey, дизајниран за кукли од 18

Мојот живот како 10-парчен скејтборд игра, Teal & Grey, дизајниран за кукли од 18

DEN 1200.00

Износот
Това е достапна

Донесете дома забава, нова претстава за вашето малечко да ужива и да ја видите насмевката како го осветлува лицето со овој живот како што се поставува скејтборд. Наменето за употреба од деца на возраст од 5 и повеќе години, My Life As Skateboard Play Set е симпатичен додаток на која било колекција на играчки и сигурно ќе обезбеди безброј часови забава дома. Овој сет од 10 парчиња доаѓа со сè што е потребно за вашето дете да привлече неколку трикови додека се спуштаат низ градот на нивната табла! Со супер реален дизајн кој има скејтборд, облека, шлем, влошки и еден куп други забавни додатоци за преправање со, овој сет е сигурен дека ќе биде хит со вашето дете и ќе стане нивна нова омилена играчка. Создадено за игра со кој било 18-инчен мојот живот како кукли, како и други, тоа е идеален додаток на расадник, игротека, игротека за деца или на кое било друго место вашето дете сака да се преправа дека оди на скејтбординг и има некоја креативна и имагинативна забава. Земете го мојот живот како скејтборд игра поставен денес и видете колку е забавно вашето дете да кине трикови од удобноста на нивниот дом! Вклучува : 1 елек со качулка, 1 маица со долги ракави, 1 пар панталони, 1 пар влошки на лактот, 1 пар влошки на коленото, 1 пар чевли, 1 шлем, 2 безбедносни конуси и 1 скејтборд. Комплетен сет е живописно обоен со реални детали што привлекуваат очи. Охрабрува креативна и имагинативна игра за да помогне во здравиот развој на вашето дете. Работи одлично со 18-инчен мојот живот како кукли и со други кукли исто така. Однесувајте се кон вашето малечко на инвентивна игра да ја користите дома и на друго место. Идеално додавање на расадник на кој било дом, детска спална соба или игротека. Наменето за употреба од деца на возраст од 5 и повеќе години.

За стоката

Слична стока во категоријата