.

.

Wonka Pixy STI Giant Pixy STI Singles Alvors, Count

Wonka Pixy STI Giant Pixy STI Singles Alvors, Count

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Засладувајте нечиј празник со гигантските божиќни бонбони со пикси Стикс исполнети со забавни сламки. Стариот класичен бонбони, Pixy Stix ги прикажува вкусовите со трговска марка сладок и опиен вкус во сад за истурање на слама. Pixy Stix испорачува вкусна овошна сензација со цртичка од курва што ја издвојува оваа класика. Овој пакет содржи 42 џиновски, божиќни пикси -стикс кои се одлични за порибници за порибување или за забави за одмор. Овие вкусни забавни сламки исполнети со бонбони немаат вештачки вкусови. Спакувано во гроздобер мешавина од грозје, цреша, портокалова и сина малина, пикси -стекс е сламки исполнети со блаженство во прав? Едноставно рипување и истурете за насмевки. Christmasе гигантски пикси Стикс божиќни бонбони исполнети забавни сламки, 42 брои (4 вкусови) : Содржи 42 гигантски, божиќни пикси -стилови кои се одлични за порибници за порибување. Вкусно сладок бонбони со шеќер во слама. Без вештачки вкусови. Овошни вкусови во прав, вклучувајќи грозје, портокалова, сина малина и цреша.

За стоката

Слична стока во категоријата