.

.

Бела Беж Вртливата Акцент Стол Заоблени Назад Канал Тапацир

Бела Беж Вртливата Акцент Стол Заоблени Назад Канал Тапацир

DEN 5263.84

Износот
Това е достапна

Тафтуваниот Кадифен Вртлив Кружен Акцентен Стол бела вклучува сјај и глам со својата кадифена, форма на школка. Прекрасно изработено, ова привлечно парче несомнено ќе донесе стилска удобност во вашиот дом. Неговиот висок тафтуван грб и пространото заоблено седиште ќе донесат прскање полиран шарм во вашата дневна соба, домашна канцеларија, спална соба или која било друга област што може да користи живо, функционално парче акцент. Тапациран со кадифена, мека и лесна за чистење ткаенина, дизајнот што привлекува внимание со својата удобна вртлива основа веднаш ќе биде врв на секоја просторија во која живее. Бела е достапна во вашиот избор На Темно Сива или Беж путер мека кадифена тапацир. ФУНКЦИЈА ЗА ВРТЕЊЕ-прекрасната целосна функција за вртење од 360 степени овозможува максимална подвижност. Функцијата за вртење со мазно лизгање ви овозможува лесно да ги менувате насоките. ЗАОБЛЕН ГРБ-фантастично изработената Бела има заоблен грб што го капсулира вашето тело . Овој стол, исто така, има прекрасен дизајн на канал кој додава толку многу на ова парче. УНИКАТЕН ДИЗАЈН-Грациозна силуета со наклонети раце, овој акцентен стол е класично парче со свеж пресврт и прекрасни карактеристики. Силната и впечатлива златна четкана основа додава интрига и софистицираност. ПОВЕЌЕ ПАРАМЕТРИ ВО БОЈА - кога купувате мебел, често се наоѓате ограничени на опциите за боја кога конечно ќе го пронајдете вистинското парче за вашиот дом. Armen Living нуди уникатна разновидност на опции за боја и завршница кои сигурно ќе се вклопат во која било постоечка тема за дизајн. Бела е достапна во вашиот избор На Темно Сива или Беж путер мека кадифена тапацир. НЕМА СКЛОПУВАЊЕ-Заштедете си Време и мака за монтажа при купување на ова парче мебел Од Армен Живеење. Овој стол бродови целосно собрани за вас и направете го вашето украсување бриз со тоа што ќе ви овозможи да одите од кутијата до дневната соба за кратко време!.

За стоката

Слична стока во категоријата