.

.

Дизајн на копче 3.6in дисплеј

Дизајн на копче 3.6in дисплеј

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Снежно е да се биде оригинален со овој голем дизајн-копнен! Едноставно, разделете ги парчињата, обојте го вметнувањето и попнете се на своето место за да креирате свое персонализирано копче. Секое завршено копче е со дијаметар од 3,65 инчи. Традиционален пин назад. 1 парче по пакет. Дизајн на копче 3.6in 72 PC дисплеј.

За стоката

Слична стока во категоријата