.

.

Sweetенски ромео, плус големина Супер мека ахтизла џогери со starsвезди

Sweetенски ромео, плус големина Супер мека ахтизла џогери со starsвезди

DEN 432.96

Износот
Това е достапна

Слатката Romeенска женска плус три- starвезда вкусен џогер е Supersoft Everyday Basic Athleisure Pant. Доаѓајќи во разновидни бои, овој едноставен дизајн работи совршено со која било облека. Овој модерн главен гардероба има влечење и џебови во мек луксузен материјал, што го прави секојдневно суштинско значење во вашата гардероба. Athенски Supersoft Athleisure Joggers. Printвезда печатење. Влечење. Џебови. Достапно во асортиман на бои. 77% полиестер. 20% рајон. 3% спандекс.

За стоката

Слична стока во категоријата