.

.

Спасилк Бебе Момчиња Новороденче Долг Ракав Желка Боди, пакет, 6 Месеци-Бели Боди

Спасилк Бебе Момчиња Новороденче Долг Ракав Желка Боди, пакет, 6 Месеци-Бели Боди

DEN 256.00

Износот
Това е достапна

Нашите симпатични Боди За Бебиња Спасилк имаат долги ракави со предвремени затворачи долж рамото и меѓуножјето за да ги направат облекувањето и промените на пелените брзи и лесни. Белите боди се совршени за новороденчиња и можат да се носат на состанок за играње или едноставна фотосесија. Овие слатки имаат дизајн на желка што го одржува вратот на бебето топол и покриен од нацрти. Нашето пакување од 2 бебешки боди доаѓа во прифатливо мулти-пакување бидејќи едно бебешко боди никогаш не може да биде доволно. Вашето бебе дефинитивно ќе ги сака овие екстра меки памучни боди. Ако имате туш за бебиња, не грижете се за подарокот! Овој комплет од две боди со маици е идеален за момчиња. Овие бебешки боди со долги ракави доаѓаат во големини 6, 12, 18 или 24 месеци. Нашите екстра меки бебешки боди се изработени со висококвалитетен 100% памучен брава тоа е безбедно за перење и сушење во машина. Боди за бебиња : Нашите преслатки Боди Со Маички За Бебиња Спасилк имаат долги ракави со предвремени затворачи долж рамото и меѓуножјето за да ги направат облекувањето и промените на пелените брзи и лесни. Бело Боди : Овие боди се совршени за новороденчиња и можат да се носат на состанок за играње или едноставна фотосесија. Овие слатки имаат дизајн на желка што го одржува вратот на бебето топол и покриен од нацрти. Памучно Боди : Нашето пакување од 2 бебешки боди доаѓа во прифатливо мулти-пакување бидејќи едно бебешко боди никогаш не може да биде доволно. Вашето бебе дефинитивно ќе ги сака овие екстра меки памучни боди. Подарок за Туш За бебиња : Ако имате туш за бебиња, не грижете се за подарокот! Овој комплет од две боди со маици е идеален за момчиња. Големина и Други Детали : бебешките боди со долги ракави доаѓаат во големини 6, 12, 18 и 24 месеци. Нашите екстра меки бебешки боди се изработени со висококвалитетен 100% памучен брава тоа е безбедно за перење и сушење во машина.

За стоката

Слична стока во категоријата